Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info

Příspěvky

ZMĚNY ORDINAČNÍ DOBY

6. 3. 2014

V tomto věčně živém a měnícím se příspěvku naleznete údaje o plánovaném uzavření naší ordinace a o termínech dovolené...to vše z důvodu Vaší lepší informovanosti.

 

Otrava liliemi u koček

3. 10. 2012

...původně by nás ani nenapadlo,že rčení " nevinný jako lilium" může být v některých situacích zcela mylné...

 

Krmiva obecně aneb jak vybrat správné papáníčko...

8. 12. 2009

Jak správně a kvalitně krmit psa či kočku...to je věčná otázka. Zvířata jsou na tom asi tak jako my lidé. Jednomu totiž nemusí chutnat či vyhovovat to,co jinému viditelně prospívá.  Zde najdete hodně zjednodušený přehled o kategoriích kvality krmiv. Snad Vám bude toto povídání ku prospěchu a lepší orientaci :o))).

 

ANTIPARAZITIKA aneb jak na blešku či klíšťátko

5. 11. 2009

Tento článek je určen pro Vaši snazší orientaci v možnostech preventivního i terapeutického  ošetřování Vašich psů a koček ( a nejen jich ) před invazí blech a klíšťat ,ale i v poslední době stále aktuálnějších ektoparazitóz jako jsou dravčíci u psů a králíků , ušní svrab psů a koček , demodex či svilušky. Všichni tito parazité dokáží velice znepříjemnit život nejen svého hostitele, ale často i jeho páníčka.

 

VAKCINACE PSŮ

2. 11. 2009

Jak a proti čemu nechat naočkovat Vašeho psího miláčka??? Kdy začít a jaké spektrum zvolit??? Tak v tomto článku se možná dozvíte víc.... :o)))

 

Kontakt

12. 10. 2009