Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás ....

S myšlenkou otevření veterinární ordinace jsme se doma zabývali dlouho. V roce 2005 jsme zakoupili rodinný domek v Mánesově ulici, a tím už naše dlouholeté přání a snažení začalo mít jasnější obrysy. Předem musím podotknout, že bez obětavé pomoci pana Josefa Sedláčka a mého otce Miroslava Novotného by to rozhodně nešlo!

Děkujeme !!!

Po kompletní rekonstrukci celého přízemí vznikla a 31.1.2007 byla slavnostně zkolaudována NOVÁ VETERINÁRNÍ AMBULANCE PRO MALÁ ZVÍŘATA. Celková přestavba prostor nám trvala rok a půl. A byla více než kompletní ! Zpočátku jsme jen a jen bourali ,pak stále něco stavěli , ale postupně se začalo rýsovat kompletní veterinární pracoviště. Obrazek

 

 

Tady můžete nakouknout, jak vypadala třeba čekárna při přestavbě ... pohled na průchod do chodby ......

 

 

 

Obrazek 

 

Tak tady se v čekárně stále ještě bourá ... pohled z dnešního RTG pracoviště ...

 

 

 

Obrazek

 

No tak tady se na to už dá koukat :o)....ale ta stará okna 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

...a dnes .... 

 

 

 

 

V původním plánu se počítalo i s postupným dovybavováním naší praxe, takže jsme neměli vůbec žádný problém s umístěním rentgenologického pracoviště, které bylo pořízeno 2 roky po otevření naší ambulance tj. v dubnu 2009.

Obrazek

 

Tak tady se staví příčka mezi operačním sálem a dnešním RTG pracovištěm 

Obrazek

 

 

Ještě přidělat světlo , uklidit a může se RTG nastěhovat 

 

 

 

 

 

A jak to u nás vypadá dnes ? Na to se můžete podívat ve Fotogalerii .

 

V naší ordinaci  ordinují 2 veterinární lékaři.

MVDr. Daniela Novotná - absolventka Fakulty všeobecného veterinární lékařství , Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně , kde ukončila studium v roce 1999. Od roku 1999 do roku 2002 pracovala jako veterinární lékařka se zaměřením na interní medicínu malých zvířat v Liberci v soukromé praxi manž.Krobotových. Od roku 2002 do roku 2007 pracovala jako veterinární reprezentant ve firmě Vétoquinol - veterinární léčiva pro malou i velkou praxi. Od roku 2007 při MD ordinuje v ambulanci v Hodkovicích.

MVDr.Petr Hroch - absolvent Fakulty všeobecného veterinárního lékařství , Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně, kde ukončil studium v roce 1999. Od roku 1999 do roku 2000 absolvoval základní vojenskou prezenční službu jako veterinární lékař na Veterinární základně Grabštejn. Od roku 2000 pracuje jako privátní veterinární lékař se zaměřením na malá zvířata - interní medicína, chirurgie a ortopedie....nejen v Hodkovicích.